انتقادات و پیشنهادات


درخواست اضافه کردن امکانات جدیدی دارم

درصورتیکه پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «دیوار» و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما بطور کامل خوانده شده و درصورت تایید توسط تیم‌های فنی و اجرایی مربوطه برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

درخواست اضافه کردن شهر/محله جدیدی دارم

شهرها بر اساس جمعیت‌شان به دیوار اضافه شده‌اند. در صورتی که تعداد درخواست‌های مستقل و مجزا برای اضافه کردن یک شهر جدید زیاد باشد، شهرهای جدیدی نیز به دیوار افزوده خواهند شد. لطفا درخواست اضافه کردن شهر خود را از طریق فرم داخل سایت پشتیبانی برای تیم پشتیبانی «دیوار» ارسال نمایید. همچنین اگر در حال حاضر شهر شما بر روی «دیوار» قرار ندارد، شما می‌‏توانید برای ثبت آگهی‌تان از مرکز استان و یا شهرهای اطراف خود نیز استفاده نمایید.

شهرهای موجود بر روی دیوار

تبریز

اصفهان

مشهد

کرج

تهران

ارومیه

کرمانشاه

قم

اهواز

شیراز

اراک

همدان

کرمان

رشت

زاهدان

زنجان

قزوین

بندرعباس

اردبیل

یزد

بوشهر

آبادان

دزفول

ساری

گرگان

کاشان

اسلامشهر

سنندج

خرم‌آباد

بروجرد

سمنان

بیرجند

کیش

ایلام

نجف‌آباد

بهبهان

بجنورد

یاسوج

بندر ماهشهر

شهرکرد

قشم

شوشتر

نیشابور

مسجد سلیمان

سبزوار

ساوه

قائم‌شهر

بابل

آمل

بانه

بابلسر

نوشهر

بندرانزلی

شاهرود

زابل


به رویه و سیاست‌های دیوارانتقاد دارم

اگر نسبت به رویه و سیاست‌های «دیوار» که بطور مفصل در بخششرایط و قوانینتوضیح داده شده است انتقادی دارید لطفا آن را با ما درمیان بگذارید. با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در تکمیل و بهبود قوانین سایت یاری فرمایید. قوانین «دیوار» با تکیه بر قوانین جاری کشور، نهادهای قضایی و قانونی و بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌اند. به همین دلیل برخی از قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کرده و یا بندهای جدیدی به آن اضافه شود.


تشکر و حمایت از دیوار

در جواب مشترکی که می­فرماید "کالای من به سرعت روی دیوار به فروش رفت! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟" باید گفت بهترین حمایت شما، ترویج دیوار است. پس دیوار را به دوستان خود معرفی کنید.


Rate the quality of this page

5 of 14 people found this page helpful