ویدئو: ثبت آگهی در فروشگاه و مدیریت فروشگاه دیوار


تبریک میگوییم! شما مرحله ثبت‌نام و تایید فروشگاه را پشت سر گذاشته‌اید، پیامکی مبنی بر تایید فروشگاه خود دریافت کرده‌اید و اکنون همه چیز برای فعالیت فروشگاهی شما در دیوار آماده است.


ثبت آگهی فروشگاهی

برای ثبت آگهی فروشگاهی، شما می‌توانید از دو طریق اقدام کنید:

 روش اول، مراجعه به "دیوارمن، فروشگاه" و انتخاب گزینه "ثبت آگهی در فروشگاه" می‌باشد. پس از انتخاب این گزینه، مابقی مراحل کاملا مشابه ثبت آگهی عادی خواهد بود. آگهی شما در لیست اصلی مانند سایر آگهی‌ها نمایش داده خواهد شد، اما کاربران با کلیک بر روی آگهی فروشگاهی شما، آیکون نام فروشگاه شما را خواهند دید و با کلیک بر روی آن، به صفحه فروشگاه شما هدایت خواهند شد و تمامی آگهی‌های فروشگاهی شما را مشاهده خواهند کرد. روش دوم نیز اقدام از طریق دکمه ثبت آگهی در صفحه اصلی می‌باشد. در صورت فعال بودن فروشگاه، هر گاه دکمه "ثبت آگهی" را در صفحه اصلی انتخاب کنید، از شما سوال خواهد شد که می‌خواهید چه نوع آگهی ثبت نمایید؟ "آگهی شخصی" یا "آگهی فروشگاه"؟ شما می‌توانید با وجود فعال‌سازی فروشگاه، به ثبت آگهی‌های شخصی عادی ادامه دهید. این آگهی‌ها از سهمیه فروشگاهی شما کم نمی‌کنند، اما در فروشگاهتان نیز به نمایش گذاشته نمی‌شوند. اما با انتخاب گزینه "آگهی فروشگاه"، آگهی شما در فروشگاهتان به ثبت خواهد رسید و دارای نشان و لینک صفحه فروشگاهتان خواهد بودناگفته نماند که ثبت آگهی در فروشگاه، فقط در دسته‌ای مقدور خواهد بود که شما در آن صنف فعالیت می‌کنید. برای مثال، اگر حیطه فعالیت شما موبایل و کامپیوتر باشد، در هنگام ثبت آگهی فروشگاهی شما فقط در دسته "لوازم الکترونیکی" قادر به ثبت آگهی خواهید بود، اما همچنان می‌توانید آگهی‌های شخصی خود را در تمامی دسته‌ها منتشر کنید.


مدیریت آگهی‌های فروشگاهی

با ورود به "دیوار من، فروشگاه" شما می‌توانید با انتخاب گزینه "مدیریت آگهی‌ها"، وارد صفحه آگهی‌های فروشگاهی خود شوید. این صفحه کاملا مشابه صفحه"آگهی‌های من" در حالت عادی است و از طریق آن می‌توانید آگهی‌های فروشگاهی خود را مدیریت کنید.


خرید و مدیریت بسته‌های آگهی فروشگاهی

برای ثبت آگهی فروشگاهی، شما نیاز دارید تا "بسته آگهی فروشگاهی" خریداری کنید. در ابتدا نیازی به خرید بسته وجود ندارد و شما به صورت پیش‌فرض، یک بسته هدیه بیست‌تایی آگهی را در حساب خود دارید. با مراجعه به "دیوارمن، فروشگاه" و انتخاب گزینه "وضعیت و خرید بسته آگهی"، خواهید دید که چه تعداد آگهی از بسته‌های خود را استفاده کرده‌اید، چه تعداد از آگهی‌هایتان باقی مانده و در صورت نیاز می‌توانید بسته خریداری نمایید.در صورتی که بسته شما رو به اتمام باشد، می‌توانید با انتخاب گزینه "خرید بسته آگهی"، بسته مناسب فروشگاهتان را خریداری کنید. بسته‌های موجود در فروشگاه دارای مقادیر مختلف  (تعداد آگهی)  5، 10 و 25  تایی می‌باشند. قیمت هر آگهی فروشگاهی نیز 5000 تومان است. با انتخاب بسته مورد نظر خود و انتخاب دکمه پرداخت، بنا به دستگاه مورداستفاده‌اتان، برای انجام عملیات پرداخت به حساب کافه بازار یا درگاه بانکی منتقل خواهید شد. پس از اتمام عملیات پرداخت، تعداد آگهی‌های فروشگاهی شما به تعداد خریداری‌شده شارژ خواهد شد.نکات مهم و سوالات متداول در مورد ثبت و مدیریت آگهی فروشگاهی

آیا ثبت آگهی فروشگاهی نسبت به آگهی معمولی به‌صرفه‌تر است؟ بلی، شما در ابتدا یک بسته ده‌تایی آگهی رایگان دارید. هم‌چنینف در ادامه بسته‌های نردبان و ثبت آگهی فروشگاهی با تخفیف ارائه خواهند شد.

آیا محدودیتی در تعداد آگهی فروشگاهی ثبت‌شده وجود دارد؟ خیر، فعلا محدودیتی برای تعداد روزانه ثبت آگهی فروشگاهی وجود ندارد.

ویدئوی آموزشی: چگونه آگهی‌های فروشگاهی را  ثبت و مدیریت کنم؟ آیا این جواب سوال شما بود؟