استفاده از دیوار بر روی گوشی‌های آیفون

چرا دو نسخهٔ متفاوت از اپ iOS دیوار موجود است؟ 

متأسفانه از ۳ سال پیش و بعد از اینکه اپل با سختگیری بیشتری اپ‌های ایرانی را بررسی و حذف کرد، دیگر نمی‌شود اپ دیوار را در اپ استور اپل به‌روزسانی کرد. نهایت تلاش ما در دیوار این است که با وجود این فاصلهٔ زمانی از آخرین به‌روزرسانی، کاربران همچنان بتوانند از نسخهٔ موجود در اپ استور استفاده کنند. اما بسیاری از ویژگی‌های جدید که در این سال‌ها به اپ دیوار اضافه شده‌‌ است، در این نسخه موجود نیست.
برای حل این مشکل، نسخهٔ جدید اپ دیوار را در اپ استورهای ایرانی قرار داده‌ایم. با نصب این نسخه از جدیدترین ویژگی‌ها و امکانات دیوار مانند پنل‌های نمایشگاه، آژانس املاک و فروشگاه، فیلترهای جدید، ثبت آگهی با فیلدهای بیشتر و دقیق‌تر، یادداشت‌گذاری، حالت شب، بهینه‌سازی با ابعاد گوشی‌های جدید و نظایر این‌ها بهره‌منده می‌شوید. 

 
لینک دانلود دیوار از اپ‌استورهای ایرانی 

نسخهٔ به‌روزشدهٔ برنامهٔ دیوار را از اپ‌ استورهای زیر دانلود کنید:
سیبچه
سیب اپ
اناردونی
آی اپس

 
روش جایگزین برای استفاده از دیوار با استفاده از مرورگر: ساختن اپ آیکون دیوار 

برای دسترسی آسان و سریع به برنامهٔ دیوار، بعد از باز کردن سفاری و نوشتن آدرس divar.ir در نوار آدرس، دکمهٔ اشتراک‌گذاری (share button) را بزنید. در منوی باز شده، گزینهٔ add to home screen را انتخاب کنید. بالای پنجره‌ای که باز می‌شود و سمت راست، روی گزینهٔ add کلیک کنید. به این ترتیب آیکون دیوار در لیست برنامه‌های شما ساخته می‌شود. 

آیا این جواب سوال شما بود؟