چگونه می‌توانم در دیوار پرداخت انجام دهم؟

«دیوار» از طریق 3 پلتفرم وبسایت، برنامه گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترس و استفاده است. نحوه پرداخت بر روی وبسایت و گوشی‌ها با سیستم عامل iOS مشابه می‌باشد ولی پرداخت بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید متفاوت است و از طریق درگاه‌های بانکی برنامه کافه‌بازار و یا اعتبار کافه‌بازاری شما انجام می‌شود. 

با لمس هر کدام از گزینه‌های زیر می‌توانید با نحوه پرداخت از هر کدام از پلتفرم‌ها آشنا شوید:

پرداخت از طریق گوشی‌ با سیستم عامل اندروید

اگر با استفاده از گوشی‌‌ با سیستم عامل اندروید اقدام به ارتقای آگهی خود می‌کنید، توجه داشته باشید که پرداخت شما از طریق درگاه‌های بانکی کافه‌بازار و یا اعتباری که در برنامه ‌کافه‌بازار دارید انجام می‌شود. در موارد اندکی که پس از پرداخت مبلغ خدمت موردنظر به شما ارائه نمی‌شود، این احتمال وجود دارد که پرداخت شما انجام شده ولی به حساب «دیوار» واریز نگردیده است که باید از طریق پشتیبانی کافه‌بازار نسبت به بازپرداخت وجه اقدام نمایید که توضیحات مربوط به این بخش را می‌توانید بطور کامل در «درخواست بازگشت پول خود را دارم» مطالعه نمایید.

در هنگام ارتقا پس از انتخاب گزینه مورد نظر و لمس دکمه پرداخت در صورتی که مبلغ موجود در حساب کافه‌بازاری شما به اندازه کافی نباشد با صفحه زیر روبرو می‌شوید:

در صورتی که گزینه «پرداخت با اعتبار کافه بازار» را انتخاب کنید می‌توانید اعتبار کافه‌بازار خود را افزایش دهید و سپس با استفاده از این اعتبار مبلغ مورد نیاز برای ارتقا را پرداخت نمایید. با انتخاب این گزینه مبالغی که می‌توانید حساب کافه‌بازاری خود را شارژ نمایید به شما نمایش داده می‌شود.

حال در صورتی‌که گزینه پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید با توجه به مبلغ قابل پرداخت مستقیما به صفحه بانکی هدایت می‌شود تا پرداخت خود را از درگاه‌های بانکی کافه‌بازار انجام دهید.

همچنین در صورتی‌ که در حساب کاربری خود در کافه‌بازار به اندازه کافی شارژ داشته باشید بعد از انتخاب گزینه پرداخت این مبلغ به صورت خودکار از اعتبار حساب کاربری کافه‌بازاری شما پرداخت می‌گردد ولی قبل از پرداخت پنجره‌ای به شما نمایش داده می‌شود تا رمز حساب کاربری کافه‌بازار خود را وارد نمایید. در صورتی که رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید، گزینه پایین کادر را بزنید تا رمز عبور جدیدی به صورت پیامک برای شماره همراه شما ارسال شود.

پرداخت از طریق وبسایت و گوشی‌ با سیستم عامل ios (آیفون)

اگر با استفاده از وب‌سایت «دیوار» و یا گوشی‌‌های آیفون اقدام به ارتقای آگهی خود می‌کنید پس از انتخاب گزینه مورد نظر و لمس دکمه پرداخت به یکی از درگاه‌های بانک سامان و یا پاسارگاد هدایت می‌شوید. پس از تکمیل اطلاعات مربوط به حساب خود در صفحه‌ی درگاه بانک می‌توانید به صورت آنلاین پرداخت خود را با کارت‌های عضو شتاب انجام دهید و خدمت مورد نظر را برای آگهی خود دریافت نمایید.

پس از پرداخت از طریق هرکدام از درگاه‌های بانکی، پیامکی مبنی بر تأیید پرداخت به همراه لینک فاکتور پرداخت، برای شماره تماس آگهی ارسال می‌شود.

در موارد اندکی پس از پرداخت مبلغ، ممکن است خدمت موردنظر به شما ارائه ‌نشود؛ برای اطلاع از اقدامات لازم در این موارد می‌توانید مقاله «درخواست بازگشت پول خود را دارم»  را مطالعه نمایید.


آیا این جواب سوال شما بود؟