چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟

«دیوار» برای جلب رضایت کاربران و کمک به بیشتر دیده شدن آگهی‌ها امکاناتی را برای آگهی قرار داده است که می‌توانید آگهی خود را با این امکانات ارتقا دهید. در صفحه‌ی آگهی‌های من، پس از انتخاب آگهی مورد نظر خود وارد صفحه مدیریت آگهی می‌شوید و می‌توانید گزینه «ارتقای آگهی» را مشاهده نمایید.

با انتخاب گزینه ارتقا می‌توانید امکاناتی که می‌توانید بر روی آگهی خود اعمال کنید را مشاهده می‌نمایید. گزینه نردبان، آگهی شما را به صدر لیست آگهی‌های کلی و دسته مربوطه در شهر موردانتخاب می‌برد. با انتخاب گزینه فوری، برچسب فوری بر روی آگهی شما نمایش داده شده و آگهیتان را متمایز می‌کند. گزینه فوری و نردبان نیز به صورت همزمان آگهی را با برچسب فوری به صدر لیست آگهی‌ها می‌برد. در صورتی که موعد انقاضی آگهی شما نزدیک باشد، گزینه تمدید برای آگهیتان فعال خواهد شد. با انتخاب گزینه تمدید و نردبان نیز می‌توانید علاوه بر تمدید آگهی، آن را به صدر لیست بازگردانید.

ناگفته نماند که هزینه مربوط به خدمات مختلف ارتقا در شهرها و دسته‌بندی‌های مختلف متفاوت است و شما می‌توانید توضیحات مربوط به لیست قیمت آن‌ها را  در جدول تعرفه‌ها مشاهده نمایید.


آیا این جواب سوال شما بود؟