چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌­باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «دیوار من» که در سمت چپ نوار پایین صفحه قرار دارد وارد بخش «آگهی‌های من» شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب آگهی مورد نظر وارد بخشی تحت عنوان «مدیریت آگهی» می‌شوید که در بالای صفحه دیده می‌شود. در این بخش گزینه‌هایی از قبیل پیش‌نمایش آگهی، ارتقا، ویرایش، حذف، آمار و همچنین وضعیت آگهی مشاهده می‌شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، وضعیت آگهی موردنظر در حالت «منتشر شده» می‌باشد.

پس از انتخاب گزینه «ویرایش» صفحه‌ای مشابه با صفحه ثبت آگهی، باز می‌شود که می‌توانید مجددا اطلاعات آگهی خود را ویرایش کنید.

توجه به این نکته الزامی است که برخی از گزینه‌ها در آگهی قابل ویرایش نیستند. دسته­‌بندی آگهی و شماره تماس ثبت‌شده در آگهی غیرقابل تغییر و ویرایش می‌­باشد و برای تغییر آن لازم است آگهی خود را حذف کرده و پس از گذشت 24 ساعت نسبت به ارسال مجدد آگهی مشابه با مشخصات مورد نظر خود اقدام نمایید. این بازه زمانی در دسته‌بندی خودرو 72 ساعت می‌باشد.

پس از ویرایش آگهی تا زمانی که نسخه ویرایش شده در فرآیند انتشار می‌باشد، آگهی شما با نسخه قدیمی بر روی «دیوار» نمایش داده می‌شود.

ممکن است آگهی شما پس از ویرایش به دلایل گوناگونی حذف شود، می‌توانید مقاله مربوط به "چرا آگهی من حذف شده است؟" را مطالعه نمایید، در اینصورت آگهی با نسخه قدیمی نیز از روی «دیوار» حذف می‌گردد. همچنین در صورت انتشار، آگهی قدیمی شما با آگهی نسخه جدید جایگزین می‌گردد. 

به شما پیشنهاد می‌شود در صورتی که قصد ارتقای آگهی ویرایش شده خود را دارید ابتدا آگهی خود را ویرایش کرده و پس از انتشار نسخه جدید اقدام به ارتقای آن نمایید. 

آیا این جواب سوال شما بود؟