چگونه آگهی مورد نظر خود را پیدا کنم؟

شما می‌توانید کالا یا خدمت مورد نظر خود را به چند روش مختلف در «دیوار» جستجو نمایید. جستجوهای شما محدود به همان شهری است که از ابتدا آن را در صفحه «دیوار من» بخش «تنظیمات» انتخاب نموده‌اید و برای جستجو در سایر شهرها باید شهر دیگری را انتخاب کرده و مجددا نسبت به جستجوی خود اقدام نمایید. در نوار بالا و پایین برنامه می‌توانید شهر انتخابی خود را مشاهده نمایید. در صورت تمایل می‌توانید به کمک سیستم مکان‌یابی و به صورت خودکار، شهر خود را انتخاب کنید.

جستجو از طریق نوار جستجوی بالای صفحه

هنگامی که واژه مورد نظر خود را در کادر بالای صفحه می‌نویسید دیوار به شما پیشنهادهایی مشابه با محصول یا خدمت مورد نظر شما در دسته‌بندی‌های مختلف ارائه می‌دهد. در صورتی ­که از پیشنهادهای «دیوار» استفاده نمایید جستجوی شما محدود به همان دسته‌بندی خاص که به شما پیشنهاد داده شده است می‌شود، در غیر اینصورت اگر پس از نوشتن واژه موردنظر بر روی علامت جستجو (ذره‌بین) در پایین سمت راست ‌صفحه‌کلید خود بزنید محصول یا خدمت مورد نظر شما در تمام دسته‌بندی‌های «دیوار» مورد جستجو قرار می‌گیرد. برای مثال هنگامی که ما واژه «بدون» را جستجو نماییم «دیوار» پیشنهادهایی از دسته‌بندی سواری و جواهرات را به ما ارائه می‌دهد که می‌توانیم از آن‌ها انتخاب نماییم و درصورتیکه منظور ما با پیشنهادهای «دیوار» متفاوت باشد بر روی علامت جستجو در گوشه پایین سمت راست صفحه‌کلید کلیک کرده تا در تمامی آگهی‌های «دیوار» واژه مورد نظر خود را جستجو نماییم.جستجو در محبوب‌ترین دسته‌ها

در دسته‌بندی‌ها و صفحات مختلف، لیستی از محبوب‌ترین دسته‌بندی‌ها و جستجوها که بر اساس الگوریتم خاصی تهیه شده است در زیر نوار جستجو به شما نمایش داده می‌شود. با این روش شما به سادگی می‌توانید با انتخاب این گزینه‌ها وارد دسته‌بندی آن شوید و کالاهای موجود در آن دسته‌بندی خاص را مشاهده نمایید. درصد بالایی از کاربران «دیوار» این موارد را مشاهده و جستجو کرده‌اند. در عکس زیر این گزینه‌ها (اجاره آپارتمان، استخدام و بازاریابی و ...) را در زیر نوار جستجو مشاهده می‌کنید که با کشیدن نوار به سمت راست و چپ گزینه‌های بیشتری به شما نمایش داده می‌شود. برای مثال، شما با انتخاب گزینه "اجاره آپارتمان"، به صفحه مربوط به آگهی‌های اجاره آپارتمان در شهر خود هدایت خواهید شد.جستجو در دسته‌بندی‌های «دیوار»

همچنین شما می‌توانید با استفاده از گزینه "دسته‌ها" در نواربالا یا  پایین صفحه، دسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آگهی‌های مورد نظر خود را مشاهده نمایید. هر کدام از این دسته‌ها به زیردسته‌هایی تقسیم می‌شوند که انتخاب هر چه دقیق‌تر زیردسته‌ها به شما کمک می‌کند تا آگهی‌های مرتبط‌تری را مشاهده نمایید.
در تمام روش‌های بالا می‌توان جستجو را دقیق‌تر انجام داد، برای مثال مواردی مانند میزان کارکرد، مدل و برند در انتخاب خودرو و مواردی مانند متراژ و تعداد اتاق در انتخاب خانه حائز اهمیت است که این موارد را می‌توان فیلتر کرد تا جستجوی ما صرفا مختص به فیلترهای انتخابی ما گردد. برای آموزش فیلتر به بخش «فیلتر کردن یعنی چه؟» مراجعه نمایید.

در هر مرحله می‌توانید با کلیک بر روی فلش به سمت راست در کنار نوار جستجو به بخش قبل برگردید و با تکرار آن می‌توانید به صفحه اول برسید.


آیا این جواب سوال شما بود؟