کد تأیید چیست؟

کد تأیید، کدی ۶ رقمی است که از طریق پیامک برای شماره تماس ثبت شده در آگهی و یا در بخش چت، ارسال می‌شود. این کد به جهت اطمینان از صحیح بودن شماره‌ موبایل ثبت شده می‌باشد و وارد کردن آن برای ورود به حساب کاربری، ثبت آگهی و یا ورود به بخش چت دیوار الزامیست.

تأیید شماره برای ثبت آگهی

اگر برای اولین بار است که آگهی ثبت می‌کنید، پس از طی کردن مراحل ثبت آگهی و تایید نهایی اطلاعات ثبت شده، باید کد تایید دریافت کرده و آن را وارد کنید. در ابتدا، در صفحه‌ای مشابه تصویر پایین، شماره موبایل خود را وارد کنید و دکمه تایید را بزنید.

حال، کد تایید شش رقمی دریافتی را (که از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می‌گردد) در فیلد موردنظر وارد نمایید.

تأیید شماره برای ورود به چت

در اولین ورود به بخش چت و پس از ثبت شماره تماس، پیامکی حاوی کد تأیید برای آن شماره ارسال می‌گردد که با وارد کردن کد در بخش مربوطه، می‌توانید به حساب کاربری چت خود وارد شوید.

تأیید شماره برای ورود به حساب کاربری

اگر از حساب کاربری خود خارج شدید، با وارد کردن شماره تماس خود، پیامک کد تأیید را دریافت کرده و در کادر مربوط به آن برنید تا وارد حساب کاربری خود شوید و به آگهی‌های خود دسترسی پیدا کنید.

پیامک کد تایید را دریافت نمی‌کنم

عدم دریافت پیامک کد تأیید، هنگام ورود به حساب کاربری، بعد از ثبت آگهی یا وارد کردن شماره در چت «دیوار»، ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد:

۱.ترابرد بودن شماره موبایل‌تان (به تغییر خدمات سیم‌کارت از یک اپراتور به اپراتور دیگر، بدون تغییر شماره ترابرد کردن سیم‌کارت می‌گویند.)

۲.آنتن‌دهی ضعیف تلفن همراه‌تان

۳.ارسال درخواست‌های مکرر در بازه‌ی زمانی کوتاه

۴.مسدود بودن سرشماره در دستگاه تلفن همراه

۵. محدودیت‌ها یا مشکلات اپراتور مورد استفاده‌

هم‌چنین ممکن است اختلال مقطعی در سرویس‌های ارسال پیامک پیش آمده باشد که این مورد در صفحه پشتیبانی و قوانین اطلاع‌رسانی خواهد شد.

توجه داشته باشید که زمان انقضای هر کد، حدود ۳۰ دقیقه می‌باشد، به این معنا که پس از دریافت پیامک کد تأیید، حداکثر ۳۰ دقیقه زمان دارید تا کد را در بخش مشخص وارد کنید. در غیر این صورت با خطا در تأیید شماره مواجه خواهید شد.


آیا این جواب سوال شما بود؟